Su Deposu Temizliği Nasıl Yapılır?

 

Su deposu temizliği uzmanlık gerektiren bir iştir.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı çok tehlikeli olarak sınıflandırmıştır.
Hizmeti sunarken öncelikli kriterlerimiz “İş Güvenliği” ve “Halk Sağlığı”dır.
Randevu kaydının oluşturulması, ihtiyaçların belirlenmesi, temizlik sonrası destekler bina yönetiminin ve teknik personelinin sorun yaşamaması temizlik ekibi kadar önemli, ofis iş ve kalite birimince sağlanır.
Ofis yöneticileri, teknik personeli yönlendirir. Aşama aşama deponun boşaltılmasını randevu günü temizlikle ilgili çıkabilecek problemlerin tespiti ve önlenmesini sağlar.
Hizmet personelimiz, servis formu ile işi kontrol ederek bina sorumlusuna teslim eder.
Randevu günü boş olan depoya personelimiz tek kullanımlık tulum ve sadece depo içerisinde kullanılan koruyucu donanım ile girer.
Müşteri talebine göre (Altı aydan uzun süre temizlenmeyen depolarda) oluşan kir tabakasına etkin kimyasal ürünle temizlik yapar.
110-/130 Bar su jetiyle su deposu derinlemesine yıkanır.
Biriken su dalgıç pompa, vakum makinaları ile dışarı alınır.
Sağlık Bakanlığı onaylı ürünle dezenfeksiyonu yapılır.
Temizlenmiş ve dezenfekte edilmiş su deposu müşterinin beğenisine sunulur.
Hizmetimiz %100 memnuniyet garantilidir.
Herhangi bir nedenle müşteri hoşnutsuzluğu durumunda ücret talep edilmez. Alınan kapora veya ücret koşulsuz iade edilir..

Martı Su Deposu Temizlik su deposu temizliği teknik şartnamesi ne uygun su deposu temizliği sunuyor. Hizmet talebinizi su deposu temizliği için hızlı randevu al butonundan gerçekleştirebilirsiniz. 25 yıldır sektörde bulunan firmamız su deposu temizliği firmaları ile etkin ve olumlu iletişim halindedir. Firmamızın kendine özgü hazırlamış olduğu su deposu temizliği teknik şartnamesi kurumsal hizmetleri kapsadığı gibi bireysel hizmetlerde de başarıyla uygulanmaktadır. Su deposu temizliği nasıl yapılır konulu tanıtım filmimiz size fikir verecektir. Bilhassa yosun bağlayan plastik su deposu temizliği oldukça güçtür. Kullanım suyu hijyenine %100 ulaşabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Su deposu temizliği talimatı çerçevesinde her biri işinin uzmanı saha ekipleri, iletişim mezunu güler yüzlü müşteri temsilcileri ve ofis yöneticileri sizlere hızlı ve hatasız su deposu temizlik hizmeti sunmak için buradalar. Sadece su deposu temizliği esnasında değil, izleyen altı ay boyunca sınırsız ve ücretsiz danışmanlık alabileceğiniz kişisel çözüm odaklı, eğitimli, tecrübeli mühendislerdir. Firmamızın her müşterisine atamış olduğu kişisel asistan su deposu, bina su deposu kullanım alışkanlıkları, hizmet sunumu için ideal gün ve saat konularında size birebir destek olacaklardır. Muhteşem su hijyeni için etkin işbirliği firmamızın profesyonel çalışma alanıdır. Ankara su deposu temizliği sektöründe liderin öncüsü Martı Su Deposu Temizlik ile Türkiye’ de kılavuz konumundadır.

Yirmibeş yıldır su deposu temizleme alanında ARGE yapan firmamızda üç kişiden oluşan iş ve kalite geliştirme birimi sizlere kusursuz, su deposu teknik şartnamesi ne uygun hizmet sunmak için gayret etmektedir. Kaliteli, hızlı ve hatasız su deposu temizlik hizmeti, makul su deposu temizliği fiyatları temel presibimizdir.

Tekliflerde, kağıt üstünde düşük rakamlı olan su deposu temizlik ve dezenfeksiyon fiyatı altı ay- oniki ay boyunca yapacağınız su deposu kullanımlarınızda su hijyeninin sürekliliği için size extra maliyet getirecek mi? Ucuz mu, maliyeti düşük su deposu temizlik hizmeti mi ayrıntı burada gizlidir. Su deposu teknik şartnamesi ne uygun hizmet 6 ve 12 aylık depo kullanım dönemi ile mukayese edilmesi halinde maliyeti doğru analiz edilmiş olacaktır.Standart dışı hizmetlerde su deposu temizliği yapılırken su deposu yalıtım bütünlüğü zarar görebilmekte, ilerleyen aylarda su deposu izolasyonu problem olmaktadır. Ankara merkezli firmamız bu önemli noktada bina görevlisi ya da teknisyenler ile mutlaka işbirliği yapmakta ve aşamaları checklist, kontrol listesinde tik atarak teknik kadroya su deposu temizliği tutanağı şeklinde tebellüğ etmektedir. Su deposu teslim tutanağı teknisyen ya da bina görevlilerinde su deposu kullanımına ait görev ve sorumluluk tanımlarını netleştiren, aksiyon yaratan, su deposu temizlik ve dezenfeksiyon sonrası kazan dairenizde bulunan cihazların zarar görmesini önleyen, 7/24 suyun mikrobiyoljik kontrolünü garanti eden uzun yılların birikimi ile şekillenmiş oldukça faydalı bir tutanaktır.